Nowa Rąbieńska

Co wyróżnia Apartamenty Nowa Rąbieńska spośród innych inwestycji? To nowoczesne mieszkania zlokalizowane w niezwykle spokojnej dzielnicy Złotno. Zaletą tej lokalizacji jest ogromna ilość zieleni – nie bez powodu dzielnica, w której usytuowane są apartamenty, nazywana jest „zielonymi płucami” Łodzi. Warto też wspomnieć, że Złotno jest dzielnicą Łodzi o najniższej gęstości zaludnienia. Wybierając naszą inwestycje w dzielnicy Złotno można mieć pewność, że zamieszka się w spokojnej okolicy, daleko od wielkomiejskiego zgiełku. 

 

Nowoczesne apartamenty Łódź – Złotno 

 

Nowe mieszkania otoczone są przez piękną zieleń. Drzewa oraz krzewy na terenie działki i wokół niej rosną tam od kilkudziesięciu lat, ciesząc oczy mieszkańców. Podczas powstawania Apartamentów Nowa Rąbieńska dopilnowaliśmy, by okoliczna przyroda nie uległa zniszczeniu i cieszyła kolejne pokolenia łodzian. Złotno to niesamowita okolica, pełna nieskażonej niczym przyrody – aż trudno uwierzyć, że dzieli ją od miasta kilka minut jazdy samochodem. Nieopodal terenu przepływa rzeka Jasieniec, do której mieszkańcy apartamentów będą mieli dostęp. 

 

Apartamenty Nowa Rąbieńska – tu żyje się spokojnie!

 

Apartamenty Nowa Rąbieńska to dzieło najlepszych łódzkich architektów. Dołożyli oni wszelkich starań, by bryła budynku wpisywała się w najnowsze trendy budownictwa i jednocześnie harmonijnie współgrała z otoczeniem. Każde z mieszkań jest odpowiednio nasłonecznione i komfortowe. Apartamenty zostały stworzone z myślą, by dobrze się w nich mieszkało.

Informacje szczegółowe

Wszystkie mieszkania sprzedane