Nowa Rąbieńska
887
page-template-default,page,page-id-887,stockholm-core-2.3,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,select-theme-ver-8.9,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,,qode_grid_1300,qode_footer_adv_responsiveness,qode_footer_adv_responsiveness_1024,qode_footer_adv_responsiveness_two_columns,qode_menu_,qode_sidebar_adv_responsiveness,qode_sidebar_adv_responsiveness_1024,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-template-full-width,elementor-kit-479,elementor-page elementor-page-887

Nowa Rąbieńska

Co wyróżnia Apartamenty Nowa Rąbieńska spośród innych inwestycji? To nowoczesne mieszkania zlokalizowane w niezwykle spokojnej dzielnicy Złotno. Zaletą tej lokalizacji jest ogromna ilość zieleni – nie bez powodu dzielnica, w której usytuowane są apartamenty, nazywana jest „zielonymi płucami” Łodzi. Warto też wspomnieć, że Złotno jest dzielnicą Łodzi o najniższej gęstości zaludnienia. Wybierając naszą inwestycje w dzielnicy Złotno można mieć pewność, że zamieszka się w spokojnej okolicy, daleko od wielkomiejskiego zgiełku. 

 

Nowoczesne apartamenty Łódź – Złotno 

 

Nowe mieszkania otoczone są przez piękną zieleń. Drzewa oraz krzewy na terenie działki i wokół niej rosną tam od kilkudziesięciu lat, ciesząc oczy mieszkańców. Podczas powstawania Apartamentów Nowa Rąbieńska dopilnowaliśmy, by okoliczna przyroda nie uległa zniszczeniu i cieszyła kolejne pokolenia łodzian. Złotno to niesamowita okolica, pełna nieskażonej niczym przyrody – aż trudno uwierzyć, że dzieli ją od miasta kilka minut jazdy samochodem. Nieopodal terenu przepływa rzeka Jasieniec, do której mieszkańcy apartamentów będą mieli dostęp. 

 

Apartamenty Nowa Rąbieńska – tu żyje się spokojnie!

 

Apartamenty Nowa Rąbieńska to dzieło najlepszych łódzkich architektów. Dołożyli oni wszelkich starań, by bryła budynku wpisywała się w najnowsze trendy budownictwa i jednocześnie harmonijnie współgrała z otoczeniem. Każde z mieszkań jest odpowiednio nasłonecznione i komfortowe. Apartamenty zostały stworzone z myślą, by dobrze się w nich mieszkało.

Informacje szczegółowe

Wszystkie mieszkania sprzedane